Logoa
Logoa
aikor.eus

Infantil Saskibaloi Txapelketarik onena SONDIKAN

Erabiltzailearen aurpegia   Kirolak

Aste buru honetan (Irailak 29 ostirala, 30 larunbata eta Urriak 1 igandea), penintsula mailan egiten den Infantil mailako aurrerenboraldi txapelketarik onena izango dugu Sondikan, Goronda beko Politkiroldegian

Gure Txapelketa, penintsulako iparraldean harrera oso ona hartzen dabil, frogagarri, Ibizatik CRIC SES SALINES, bi talderekin (emakumezkoen bat eta gizonezkoen beste bat), Zaragozatik STADIUM CASABLANCA (emakumezkoen lehen liga seniorrean taldea daukan kluba) bi talderekin, emakumezko eta gizonezkoa, Donostiatik EASO SBT-ko gure lagunak, Azpeitiatik IRAURGI SB, Gasteizetik SAN VIATOR, Santanderretik CALASANZ, Gernikatik GERNIKA KESB (emakumezko seniorrean Liga Femeninako taldeetatik hoberenetarikoa), Durangotik TABIRAKO JESUITAK, Bilbotik PATRONATO BILBAO (Pasadan denboraldian, Espainiako Txapelketa jokatu zuen) eta MARISTAS BILBAO eta Txorierritik TXORIERRI BASKET, aurten talde oso politekin 2004 urtean jaiotakoekin etorriko direlarik gure txapelketara.

 

Neurketak ostirala 29 gure mutil taldeak irekiko du txapelketa Gurutzetako Boskozaleak taldearen aurka 17:45etan. 18:45etan gure neskak hasiko dute nesken txapelketa Askartza Clareten aurka. Larunbatean gure bi taldeak arratsaldez jokatzen dute, lehenik neskak 16:15etan eta ondoren mutilak 17:15etan. Jarraian, txapelketako ordutegia usten dizuegu.

 

HORARIOS

SASKIBALOI KANTXA (Mutilak)

FRONTOIA (Neskak)

                 OSTIRALA

 

 

 

17:45

TXORIERRI 04 VS BOSKOZALEAK

 

18:45

ASKARTZA VS TABIRAKO JESUITAK 2005

TXORIERRI VS ASKARTZA

19:45

TABI JESUITAK 04 VS EASO 04

GAZTELUETA VS MARISTAS 05

                                                                                            LARUNBATA

09:00

TABIRAKO 2004 VS BOSKOZALEAK

CALASANZ B VS BALMASEDA

10:00

PATRONATO VS EASO

 

11:00

TABI JESUITAK 04 VS CRIC SES SALINES

CRIC SES SALINES VS TABI JESUITAK 2005

12:00

GERNIKA VS STADIUM CASABLANCA

BALMASEDA VS GAZTELUETA

13:00

STADIUM VS PATRONATO

BALMASEDA VS SAN VIATOR

                  

16:15

MARISTAS 05 VS BALMASEDA

TXORIERRI VS IRAURGI 2005

17:15

TABIRAKO 2004 VS TXORIERRI 04

CRIC SES SALINES VS ASKARTZA

18:15

GERNIKA VS CALASANZ A

CRIC SES SALINES VS EASO

  19:15

STADIUM VS EASO

SAN VIATOR VS CALASANZ B

  20:15

STADIUM CASABLANCA VS CALASANZ A

IRAURGI 2005 VS ASKARTZA

                      IGANDEA

08:45

Urrezko maila Neskak 5-6 Postua

Zilarrezko maila Neskak 5-6 Postua

09:35

Urrezko maila Mutilak 5-6 Postua

Zilarrezko maila Mutilak 5-6 Postua

10:25

Urrezko maila Mutilak3-4 Postua

Zilarrezko maila Neskak 3-4 Postua

11:15

Urrezko maila Neskak 3-4 Postua

Zilarrezko maila Mutilak 3-4 Postua

12:05

Urrezko maila Mutilak FINALA

Zilarrezko maila Mutilak FINALA

13:00

Urrezko maila Neskak FINALA

Zilarrezko maila Neskak FINALA

14:00

SARI BANAKETA

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu


Twitter ikonoa Facebook ikonoa